AVON СЬОГОДНІ

girls.jpg
  • Сьогодні AVON одна з найуспішніших косметичних компаній у світі в області прямих продажів з річним оборотом більше $ 11 млрд.
  • Компанія присутня на ринках більше 100 країн світу
  • Щорічно AVON створює близько 400 нових продуктів в категоріях декоративної косметики, парфумерії та засобів по догляду за шкірою обличчя, тіла та волосся
  • AVON – міжнародна компанія повного циклу, куди входять виробництво, забезпечення продажу та дистрибуції, а також комерційна організація (маркетинг, продажі)
  • AVON – очолює список найбільш соціально-відповідальних компаній світу
  • AVON - бренд № 1 на косметичному ринку України*, за результатами 2013 року

* AVON - бренд № 1 в Україні в категорії косметики та засобів особистої гігієни за обсягами роздрібного продажу продукції, включаючи прямі продажі, у вартісному вимірі на основі роздрібних цін в 2013 році за даними Euromonitor International Ltd.

ЩО ТАКЕ AVON

AVON СЬОГОДНІ

одна з самих успішних косметичних компаній в світі у області прямих продажів з оборотом $10 млрд., з білш ніж 6 мільйонами Представників у 100 країнах світу, безліччю нагород в області парфумерії й косметики та білш ніж 125-річною історією.

ІСТОРІЯ AVON

почалась у 1886 році, коли підприємець Девід МакКоннелл заснував Каліфорнійську Парфумну Компанію, внаслідок отримавшу назву Avon. Першою продукцією компанії були духи - п'ять простих ароматів: Фіалка, Гіацинт, Геліотроп, Конвалія та Біла Троянда. А через вже 10 років компанія відкрила першу косметичну лабораторію у Сафферне, США, де сьогодні знаходиться головний науково-дослідний центр Avon.

5 ЦІННОСТЕЙ

складають основу корпоративної культури Avon, котра пройшла іспит часом і не раз допомогала компанії виходить переможцем з самих складних ситуацій і саме головне, залишатися вірною своїй благородній цілі: бути Компанією для жінок. Ось ці цінності: довіра, повага, віра, людяність, порядність.

ІСТОРІЯ

З тих пір, як в 1886 році засновник компанії Дейвід Макконнелл випустив у продаж перший продукт - парфумерний набір Little Dot Perfume Set, AVON пройшла великий шлях. Сьогодні це найбільша в світі компанія, яка стала настільки відомою завдяки організації і розвитку системи прямих продажів. Ідея продавати парфумерію і косметику жінкам через торгових агентів народилася, коли Девід працював комівояжером в одному з Чиказьких видань. Своїм клієнткам як подарунок за покупку книги Девід дарував маленький флакончик парфумів. І цей маленький подарунок став настільки популярним серед його клієнток, що змусив Дейвіда замислитися над питанням: «Чого ж більше чекають від нього його клієнтки: книгу або новий аромат?» Книжки стали минулим для Макконнелла, в парфумерії він бачив набагато більше перспектив. Так в 1886 році була заснована компанія California Perfume.Авторство створення унікальної структури прямих продажів «Каліфорнійська Парфумерна компанія» належить першому співробітнику California Perfume, місіс Персіс Фостер Імс Альбі. Саме вона зрозуміла, що жінки чудово впораються з роллю торгових агентів, пропонуючи парфумерію своїм подругам, сусідкам, родичкам. Можливість спілкування, заробітку і самореалізації, яку пропонувала компанія, була воістину революційним рішенням, адже в кінці 19 століття жінки ще не мали права брати участь у виборах. Ідея, яка дозволяла б поєднувати роботу з сімейними обов'язками, здавалася просто фантастичною. До кінця 19 століття в «Каліфорнійській Парфумній компанії» вже працювало близько 5 тисяч торгових агентів, обороти компанії росли з кожним роком. У 1887 році в Сафферні, штат Нью-Йорк, у компанії з'явилася своя лабораторія, штат якої нараховував біля десяти співробітників. Вже в 1899 році лабораторії знадобилася площа вдвічі більше, а в 1920-х лабораторія виросла в 20 разів.

У 1915 році «Каліфорнійська Парфумерна Компанія» була визнана гідною золотої премії на виставці Panama-Pacific за високу якість усього асортименту продукції та дизайн упаковки. На сьогоднішній день 100% гарантія якості залишається візитною карткою компанії. На початку минулого сторіччя компанія стрімко і успішно розвивається, розширюючи свої географічні кордони. Назва «Каліфорнійська парфумна компанія» вже не відображала суті бізнесу. Дейвід Макконнелл-молодший, син засновника, який керував компанією на той момент, перейменовує компанію в AVON на честь міста Стредфорда-на-Ейвон, де народився Вільям Шекспір – улюблений письменник батька.Подальший розвиток компанії не зупинила навіть Велика Депресія, за цей період обороти компанії зросли в кілька разів. У 1946 акції компанії AVON почали продаватися на Нью-Йоркській фондовій біржі. У 1957 році компанія нараховує вже 100 тисяч представників і виходить на міжнародні ринки.Сьогодні компанія AVON у списку 10 провідних компаній, якими керують жінки. У 1999 році Головою Корпорації обирається Андреа Джанг, яка у 2004-2011 роках входила у список ТОП 100 та ТОП 50 найвпливовіших жінок світу за версією журналів Forbes та Fortune. Андреа входить до ради директорів відомих міжнародних корпорацій, таких як General Electric і Apple. У 2012 році Андреа Джанг була назначена Головою Ради Директорів Avon, а з 23 квітня 2012 р. Президентом корпорації стала Шерілін Маккой. Шерілін прийшла в Avon з компанії Johnson & Johnson, де за 30 років успішного кар'єрного розвитку дійшла до рівня віце-голови Ради директорів. "Для мене велика честь приєднатися до Avon - великої компанії з сильним світовим брендом і неймовірним потенціалом. Avon володіє потужним, що не має собі рівних каналом прямих продажів, який налічує більше 6 000 000 Представників, а географічному охопленню Avon можна тільки позаздрити. Я з нетерпінням чекаю початку своєї роботи з командою, щоб розробити і реалізувати новий план розвитку, який забезпечить наступний виток зростання бізнесу Avon ", - заявила Шерілін під час вступу на нову посаду.

 

 

Парфуми є (і завжди були) серцем компанії Avon. У 1886 році продавець книг Девід МакКонелл пропонував парфуми як подарунок до кожної проданої книжки. І згодом його парфуми стали більш популярними, ніж самі книги. Від Musk та Sweet Honesty до Imari, компанія Avon звикла створювати незабутні аромати, які ставали бестселерами.
Готова до подорожі в минуле парфумів Avon? Переглянь фотографії – свідчення багатої історії наших парфумів, яка звучить верхніми нотками ностальгії і базовими нотами краси.


1886-1910 роки: ранній період


Флакони квіткових парфумів Lily of the Valley, Violet, Heliotrope, White Rose і Hyacinth, 1886. 

Набір ароматів Little Dot був першим продуктом, який продавала Каліфорнійська компанія парфумів. Він складався з 5 моноароматів – Lily of the Valley (Конвалія), Violet (Фіалка), Heliotrope (Геліотроп), White Rose (Біла троянда) and Hyacinth (Гіацинт). (1886)

 

Флакони квіткових парфумів Lily of the Valley, Violet, Heliotrope, White Rose і Hyacinth, 1886. 

Після успіху парфумного набору Little Dot компанія Avon почала створювати різноманітні аромати. На цьому фото зображені працівники Каліфорнійської парфумної компанії, які виготовляють флакони на заводі в Сафферні, штат Нью-Йорк (1902 рік).

 

Перший екстракт мускусу Каліфорнійської парфумної компанії, 1906 рік. 

У 1906 році компанія Avon представила світу мускусні парфуми. Класичний аромат повернувся в 1980-х роках під назвою Soft Musk і був найпопулярнішим ароматом протягом десятиліття. (1906 рік)


1886-1910 роки: ранній період

 

Незрівнянні аромати Avon в рекламі для журналу Seventeen, 1957 рік. 

У 1950-х роках кожна жінка раділа, коли Представник Avon дзвонив у двері. Тестери парфумів дозволяли жінкам пробувати різні аромати, не виходячи з власного будинку.

 

Avon пропонує спробувати аромати в рекламній кампанії для журналу Seventeen, 1967 рік. 

Кампанія «Дін-дон, Avon дзвонить» тривала до 1967 року. Кожна жінка з нетерпінням чекала візиту Представника Avon. (1966 рік)

 

Парфуми Sweet Honesty, які представлені у цій рекламі, були справжнім щастям у флаконі, 1973 рік. 

Sweet Honesty, один з найпопулярніших у світі парфумів Avon, – це жіночий аромат, який вийшов на ринок у 1973 році. Аромат є класичним міксом квітів, меду, цитрусів та ванілі. Солодкість і чесність, безумовно, знайшли своє щастя разом.

 

Модель Avon вносить нотку кумедності в рекламу аромату, 1981 рік. 

80-ті були трохи смішливими (забавними) роками. Яскраві кольори і дивні візерунки прикрашали флакони парфумів цього ексцентричного десятиліття.

2000 – сьогодні. Майбутнє ароматів Avon

 

Легендарний аромат Avon Incandessence випускається з 2000 року. 

У 1997 році Avon відкрився і в Україні. А через три роки компанія запустила аромат, що став її візитною карткою і найпопулярнішою парфумною водою. Це знаменитий квітковий Incandessence. За 15 років було продано більше 6 мільйонів флаконів*. * за середніми показниками продажу в штуках ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн» за період з 01.01. 2001 по 19.03.2015 

 

Бестселери серед ароматів Avon в Україні 

Колекція Today Tomorrow Always, Little Black Dress, Pur Blanca, Perceive – одні з найпопулярніших ароматів Avon в Україні. Більшість з них продаються з перших українських каталогів і до сьогодні.

 

Аромат Outspoken by Fergi (від Ферджі) – такий же шалений, як і сама співачка 

У 2010 році Ферджі випустила Outspoken, свій перший аромат для Avon. «Я завжди шукаю нові шляхи для того, щоб виразити себе, а парфуми – це прекрасна можливість поділитися своєю індивідуальністю і впевненістю з моїми шанувальниками та Клієнтами Avon», – каже Ферджі.

 

Флакони ароматів Avon такі ж різні, як і їхнє звучання. 

Сьогодні Avon є лідером парфумного ринку України серед більш як 300 брендів**. Більш ніж століття ми насолоджуємося нашими ароматами. Від солодких до пряних, від насичених до легких і свіжих – саме вони роблять Avon особливим.

Столітня еволюція губної помади Avon

Від глибоких червоних до яскравих ягідних, від гарячих оранжевих до ніжних рожевих – багата гама кольорів прикрашає губи жінок по всьому світу кожного дня. Тож як продукт, який удосконалювався протягом століть, де-факто став формою самовираження?

 
Переглянь подані нижче фотографії та дізнайся історію створення помади (сьогодні одного з найпопулярніших засобів макіяжу у світі) і яку роль у цьому зіграла компанія Avon.

1910-1940 роки. Ранній період

Перша помада Avon, приблизно 1910 рік.

Хоча розробка продукту почалася на декілька років раніше, продавати помади компанія Avon стала у 1919 році в металевому контейнері. Спочатку було всього два відтінки: Light (Світлий) і Dark (Темний). Помаду часто наносили в модному на той час стилі «дуга Купідона», головною ознакою якого було підкреслення галочки на верхній губі.

Зразки помад, 1938 рік.

В 1930-х роках помада Avon мала вже п'ять відтінків: Dark (Темний), Medium (Середній), Vivid (Яскравий), Betsy Ross (Бетсі Росс*) і Ripe Cherry (Стигла Вишня). Клієнтів запрошували спробувати відтінки за допомогою карток зі зразками помад, що були створені у 1938 році. Кожна картка включала у собі один з п'яти відтінків у мініатюрному контейнері та розхвалювала привабливі переваги певного кольору (наприклад, «висока якість» та «дивовижна стійкість»).
* філадельфійська швачка, яка, за переказами, пошила перший американський прапор

1941-1962 роки. Середина століття

Намальована реклама для помади Double Dare Red, 1946 рік.

Захоплені красою кінодів, жінки 40-50-х років відважились носити більш сміливі та більш яскраві відтінки помад. Double Dare Red (Сміливий червоний), Ruby Red (Червоний рубін) та Crimson (Багряний) – це всього декілька прикладів відтінків, які продавалися клієнтам Avon у післявоєнні роки.

Працівники Avon працюють за конвеєром, 1950 рік.

Незабаром Avon матиме один з найшвидших конвеєрів із виготовлення помад, за яким працювали і чоловіки, і жінки, виготовляючи більше 250 помад за одну хвилину і часто 300,000 помад лише за один день.
Чарівний рожевий відтінок з’являється у рекламі журналу Seventeen, 1957 рік.

Більш натуральні відтінки рожевого та персикового здобувають популярність, 1962 рік.

1963-1987 роки: енергійні сімдесяті та вісімдесяті

Популярні на той час геометричні принти та візерунки прикрашали упаковки помад Avon, 1970 рік./div>

У цій рекламі компанія Avon знайомить клієнтів зі своїми представниками, 1987 рік.

Завдяки духу бунтарства, який характеризував 1970-80-ті роки, сміливі відтінки кольорів, такі як помаранчевий, кораловий та фуксія, витіснили більш природні кольори 1960-х і традиційний матовий червоний 1950-х років.

1988-2015 роки. Колір – це сила

«Колір – це сила», реклама Avon, 2000 рік.

Креатив, що стоїть за створенням приголомшливої гами відтінків помад Avon на початку 2000-х, підкреслив, що «Колір – це сила». У 2015 році компанія починає створення свого найбільш інноваційного продукту для губ – помади «Невагомість».

Губи виглядають дуже соковитими завдяки помаді «Невагомість», Poppy Pink (Рожевий мак), 2015 рік.

Що відрізняє цю помаду від інших? Невагома кремова формула без щільних восків зволожує губи і відчувається на них так само чудово, як і виглядає. Відтінки помад дарують стійкий колір, який привертає увагу. Сьогодні компанія Avon продає більше 400 відтінків помад завдяки шістьом мільйонам представників, для яких помада є засобом існування. Насолоджуйся епохою помади! «Одягай» свою улюблену помаду щоразу перед виходом з дому!
© 2020 AVON Company. All Rights Reserved. Designed By Acool inc.